• Detail firmy

GTG GASTROSERVIS MORAVA s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis nářezových strojů značek S.A.M. Kuchler, Berkel, Deko a dalších.Nerezové gastro zařízení. Působíme po celé ČR a SR.

Adresa

Pod Krejcárkem 975/2
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27842070
DIČ:  CZ27842070

Výrobky, činnosti

nerezové gastro zařízení

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@retail-servis.cz
WWW: www.retail-servis.cz

Kontaktní osoba

Ing. PAVEL KLEČÁNEK - Jednatel

Telefon: 731 991 533
Další firmy v oboru

Pražská Ledárna

Zabýváme se výrobou, prodejem a rozvozem kostkového ledu a ledové tříště. Led dodáváme také v termoboxech, které je možné si pronajmout, stejně jako mrazák. Praha a okolí.

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.

TeS, spol. s r. o. Chotěboř

Zabýváme se dodávkou vybavení pro gastroprovozy na klíč. Nabízíme stolní varné spotřebiče, konvektomaty, varnou techniku, vybavení pro výrobu pizzy, výčepní a barové zařízení, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, kráječe, mixéry, mlýnky, krouhače a škrabky na zeleninu, výrobníky čaje a kávy, myčky nádobí a samozřejmě i nerezový nábytek.