• Detail firmy

GTB GROUP s.r.o.

Základní popis

Jako první firma v ČR vyrábíme díky našim novým strojům a technologiím ohýbané kalené sklo, ohýbané bezpečnostní temperované sklo.V roce 2006 jsme zakoupili nové stroje a technologie na ohýbání a kalení skla.

Adresa

Na Baštici 350
738 01 Staré Město

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14613221
DIČ:  CZ14613221

Výrobky, činnosti

Zpracování a výroba skla

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@gtbcz.cz

Kontaktní osoba

Libor Horyl - Jednatel

Telefon: 558 442 390
Mobil: 604 272 720
E-mail: obchod@gtbcz.cz
WWW: www.gtbcz.cz
Další firmy v oboru

SLEZSKÁ TVORBA, výrobní družstvo

Výrobní program je zcela orientován na výrobu tradičních českých skleněných ručně foukaných a malovaných vánočních ozdob. Patříme mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice, celoročně zajišťujeme výrobu pro velkoodběratele i maloodběratele. Ozdoby jsou vyráběny ve stříbřeném nebo nestříbřeném provedení. Vánoční ozdoby ze Slezské tvorby jsou prodávány po celém světě.

Skloservis STEGATO s.r.o.

Hlavním předmětem naší činností jsou sklenářské práce. Zabýváme se výrobou a prodejem izolačních dvojskel a bezpečnostních skel. Dále dodáváme skla kalená, technická, žáruvzdorná či drátoskla. Pro kompletní nabídku nás kontaktujte.

Kratochvíl - Sklenářství

Nabízíme běžné sklenářské práce - zasklívání oken, dveří, výloh, balkonu a další. Brousíme skla a zrcadla. Specializujeme se na lepení akvárií a terárií. Montujeme skla do kuchyňských linek a v nabídce máme i pískovaná skla satináto matelux nebo lepení skleněného nábytku UV lampou. Máme dlouholeté odborné zkušenosti a přizpůsobíme se Vašim konkrétním požadavkům.