• Detail firmy

GT ateliér geodézie, spol. s r.o.

Základní popis

Firma provádí geodetické a zeměměřičské služby, záborové elaboráty, geometrické plány a vytyčování hranic pozemků. Zaměřujeme skutečné provedení staveb, vnitřků budov a fasád. Nabízíme funkci odpovědného geodeta a speciální práce v geodézii.

Adresa

Za mlýnem 1565/31
147 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25792547
  • Služby

Výrobky, činnosti

geodézie

Firma provádí geodetické a zeměměřičské služby,záborové elaboráty,geometrické plány a vytyčování hranic pozemků.

Kontaktní údaje

Telefon: 241 443 633
Fax: 241 443 633
E-mail: gtatelier@gtatelier.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Opelík - Jednatel

Ing. Daniel Janoušek - Jednatel

Další firmy v oboru

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

GAKO-Oblouk s.r.o.

Zaměřujeme se na geodetické práce. Zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, vyhotovení geometrických plánů, zaměření skutečného povedení objektů a liniových staveb, zaměření posunu objektů a mnoho dalšího.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.