• Detail firmy

GSP-High Tech Saws, s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej a servis dělících a drážkovacích pilových kotoučů, kotoučových nožů a speciálních nástrojů pro dělení kovů a jiných materiálů...

Adresa

Hlavní 51
768 32 Zborovice

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25589229
DIČ:  CZ25589229
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  80
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

HSS okružní pily na kov

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 369 281
E-mail: lukas.danek@gspzborovice.cz
WWW: www.gspzborovice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Mgr. Vít Gilík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KBU SERVIS s.r.o.

Nabízíme servis a prodej svařovací techniky, příslušenství pro svářeče, autogenní techniku, svařovací invertory a přídavné materiály pro svařování. Dodáváme svářečské kukly. Specializujeme se na opravy a renovace svářeček, plazmové řezání a dělení materiálu na kyslíkových řezacích strojích.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.