• Detail firmy

GSM Network Services s.r.o.

Základní popis

Jsme dynamická firma zabývající se dodávkami systémů v oblasti telekomunikace, SAT/TV a CCTV. Komplexně od měření, návrhu, spracování dokumentace až po vlastní realizaci zakázky. Nabízíme profesionální a individuální přístup k zákazníkovi.

Adresa

Na Květnici 700/1a
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28938224
DIČ:  CZ28938224

Výrobky, činnosti

Systémy v oblasti telekomunikace, SAT/TV a CCTV

- od měření, návrhu, spracování dokumentace až po vlastní realizaci zakázky

Kontaktní údaje

E-mail: kracmer@celkom.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Kračmer - Jednatel

Mobil: +420 605 232 223
E-mail: kracmer@celkom.cz
Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.