• Detail firmy

GS PLUS s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na výrobu, dodávku a montáž dopravních značek, informačních systémů a dalších prvků zajišťujících bezpečnost a orientaci na pozemních komunikacích. Moderní strojový park nám umožňuje vyřizovat zakázky v krátkém čase a vysoké kvalitě.

Adresa

Bohunická cesta 385/5
664 48 Moravany

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26234912
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dopravní značky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 535 621
Fax: +420 547 244 378
E-mail: info@gsplus.cz
WWW: www.gsplus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Šedý - Jednatel

Telefon: +420 515 535 621

Josef Juřeček - Jednatel

Další firmy v oboru

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

IRMGROUP , spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kancelářské techniky. Specializujeme se na návrhy, realizace a servis elektronického zabezpečovacího zařízení. Provádíme instalaci, správu a servis počítačových sítí.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.