• Detail firmy

Grygar Pavel

Základní popis

Naše společnost se zabývá všemi druhy SDK prací, tzn. výstavbou podkroví, příček, instalačních příček, minerálních stropů a suchých podlah. Vlastníme certifikáty URSA, RIGIPS, WEBER, KNAUF, dotace Zelená úsporám a veškerými kominickými pracemi.

Adresa

Hany Kvapilové 23
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75938731
DIČ:  CZ7511075319
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dřevostavby

Kontaktní údaje

E-mail: stavap@seznam.cz
WWW: www.grygarpavel.cz

Kontaktní osoba

Pavel Grygar - Majitel

Telefon: +420 604 796 112
E-mail: stavap@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.