• Detail firmy

Jiří Grünwald

Základní popis

Podlahářství a truhlářství - podlahy masiv, Plovoucí podlahy - (laminátové, dřevěné), pokládka, renovace, broušení, úprava podkladu. Pergoly, přístřešky pro auta, půdní vestavby, zatepleni, palubky včetně povrchových úprav.

Adresa

Varvažov 127
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71984429
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podlahy

Plovoucí podlahy - laminátové, dřevěné. Pokládka, renovace, broušení, úprava podkladu.

Kontaktní osoba

Jiří Grünwald - Generální ředitel

Mobil: +420 721 236 056
E-mail: j.irvi@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.