• Detail firmy

GROUND SPEED s.r.o.

Základní popis

stavební činnost - všechny profese,stavby na klíč,subdodávky,projekce,výstavba komínů,rekonstrukce bytovách jader,možnost výstavby i o víkendech,nízkoenergetické domy,fasády-kontaktní systém,fasády odvětrávané,fasádní obklady.Extrémně krátké termíny.

Adresa

Tigridova 1501/6
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28911709
DIČ:  CZ28911709

Výrobky, činnosti

stavební činnost - všechny profese,stavby na klíč

subdodávky,projekce,výstavba komínů,rekonstrukce bytovách jader,možnost výstavby i o víkendech,nízkoenergetické domy,fasády-kontaktní systém,fasády

Kontaktní údaje

E-mail: novak.groundspeed@email.cz

Kontaktní osoba

Jiří Novák - Generální ředitel

Telefon: +420 774 486 830
E-mail: novak.groundspeed@email.cz

Jiří Křemen - Jednatel

Další firmy v oboru

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.