• Detail firmy

GrossoCom s.r.o.

Základní popis

Specializuje na dodávky a správu IT infrastruktury. Naše priority jsou zejména: outsourcing IT, virtualizace serverů, externí správa sítí, zálohování.

Adresa

Velešovická 804/20
683 01 Rousínov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29190509
DIČ:  CZ29190509
  • Služby

Výrobky, činnosti

Outsourcing IT

Dokážeme jednotně podporovat celou IT infrastrukturu, informační systém Money a On-line služby společnosti Microsoft, která se jmenuje Office 365. Našim zákazníkům nabízíme na výběr ze tří variant externí správy IT.

Kontaktní údaje

E-mail: info@levnejsispravaIT.cz
WWW: levnejsispravait.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Havel - Jednatel

Mobil: +420 721 672 440
E-mail: martin.havel@grossocom.cz
Další firmy v oboru

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

VONDRÁK PAVEL Ing.

Zabýváme se správou, servisem, realizací a instalací počítačových sítí. Zajišťujeme správu softwaru a hardwaru, poskytujeme externí IT servis pro firmy.