• Detail firmy

GROPUR s.r.o.

Základní popis

Provádíme komplexní služby v oboru geodézie. Katastr nemovitostí - geometrické plány, inženýrská geodézie, podklady pro projekční činnost, speciální práce v oboru

Adresa

Lysinská 1861/40
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27391582
  • Služby

Výrobky, činnosti

Geodézie

Provádíme komplexní služby v oboru geodézie. Katastr nemovitostí - geometrické plány, inženýrská geodézie, podklady pro projekční činnost.

Kontaktní osoba

Marek Grössl - Jednatel

Martin Purnoch - Jednatel

Další firmy v oboru

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.

GAKO-Oblouk s.r.o.

Zaměřujeme se na geodetické práce. Zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, vyhotovení geometrických plánů, zaměření skutečného povedení objektů a liniových staveb, zaměření posunu objektů a mnoho dalšího.

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.