• Detail firmy

Grimed, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme veterinární zdravotnickou techniku. Dodáme instrumentační stolky, RTG stativy, monitory životních funkcí či oximetry.

Adresa

Lhota pod Radčem 78
337 01 Lhota pod Radčem

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25231405
DIČ:  CZ25231405

Výrobky, činnosti

Veterinární klinika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 751 715
E-mail: grimed@grimed.cz
WWW: www.grimed.cz

Kontaktní osoba

Petr Grim - Jednatel

Jana Grimová - Jednatel

Další firmy v oboru

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.