• Detail firmy

Grifstav KH s.r.o.

Základní popis

Jsme specialisté na výstavbu rodinných, pasivních a nízkoenergetických domů na klíč, dále pak nabízíme rekonstrukce, stavební práce, střechy, anhydritové podlahy, vodoinstalace, elektroinstalace, topení, obklady a dlažby, zateplení budov.

Adresa

Havlíčkova 63
285 31 Nové Dvory

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27218627

Výrobky, činnosti

výstavbu rodinných, pasivních domů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 514 037
E-mail: info@grifstav.cz
WWW: www.grifstav.cz

Kontaktní osoba

PETR ŠKRABALA - Jednatel

Mobil: +420 725 331 913
Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.