• Detail firmy

GriffTec s.r.o.

Základní popis

Naším sortimentem jsou výrobky z drátu, plechu, trubek a dalších kovových profilů. Zahrnuje: košíky, mřížky, drátěný program, držáky, háky, stojany...

Adresa

U Cementárny 1177/38
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28605632
DIČ:  CZ28605632
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  34
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Grifftec, s.r.o.

Stojany pro podporu prodeje přepravní a skladovací kontejnery drátěné a plechové dekorace

Kontaktní údaje

WWW: www.grifftec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Štencel - Jednatel

Mobil: +420 603 231 884
E-mail: stencel@grifftec.cz
Další firmy v oboru

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.