• Detail firmy

Gresmont

Základní popis

Dlouholetá praxe! -obklady,dlažby,bazény,terasy -PVC,plovoucí podlahy -bytová jádra -krby -zednické,instalaterské,malířské práce,omítky -specializace:rektifik.dlažby,Klinker,Brick,mozaiky,kámen,velkoformáty

Adresa

Mánesova 27
680 01 Boskovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  8408013757

Výrobky, činnosti

Obklady,dlažby,bazény,terasy

Kontaktní údaje

E-mail: luksau@seznam.cz
WWW: www.gresmont.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Marek - Majitel

Telefon: 773 246 887
E-mail: luksau@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.