• Detail firmy

GREM TRADE s. r. o.

Základní popis

Firma GremTrade vznikla v roce 1993.Zakladatelem a současným jednatele firmy je p.Visnar.Naše společnost přijala opatření dle uvedené ČSN ,kterými zabezpečuje shody všech výrobků uváděných na trhu s technickou dokumentací a se základními požadavky.

Adresa

U Tesly 1825
735 41 Petřvald u Karviné

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25377621
DIČ:  CZ25377621
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba zárubní

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 411 438
Fax: +420 596 321 718
E-mail: gremtrade@email.cz
WWW: www.gremtrade.cz

Kontaktní osoba

David Visnar - Majitel

Mobil: +420 603 411 438
Další firmy v oboru

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.