• Detail firmy

Gregor Lauber, s.r.o.

Základní popis

Jsme firma s regionálním zastoupení firmy Diton, specialista na ztracené bednění, stavby opěrných zdí, plotů a základových desek pro RD. Dále prodej stavebních prvků, dlažba, zámková dlažba, svahové tvárnice, zatravňovací tvárnice, obrubníky.

Adresa

Nádražní (areál firmy Bremi)
463 31 Dolní Chrastava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28425472

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Jsme firma s regionálním zastoupení firmy Diton, specialista na ztracené bednění, stavby opěrných zdí, plotů a základových desek pro RD.

Kontaktní osoba

Petr Fedák - Jednatel

Mobil: +420 728 872 291
E-mail: gregorlauber@seznam.cz
Další firmy v oboru

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.