• Detail firmy

GreenNet s.r.o.

Základní popis

Nabídka poradenství a outsourcingu v oboru informačních technologií pro malé a střední firmy. Servis počítačů a internetu pro domácnosti.

Adresa

Masarykova tř. 716/27
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  3004856
DIČ:  CZ03004856

Výrobky, činnosti

Servis počítačů a internetu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 669 444
E-mail: info@greennet.cz
WWW: www.greennet.cz

Kontaktní osoba

Jan Albrecht - Jednatel

E-mail: jan.albrecht@greennet.cz

Vojtěch Seidl - Jednatel

Mobil: +420 723 309 410
E-mail: vojtech.seidl@greennet.cz

Zdeněk Holkup - Jednatel

Mobil: +420 722 299 142
E-mail: zdenek.holkup@greennet.cz
Další firmy v oboru

Michal Beneš - spotřební materiál pro tiskárny

Zabýváme se prodejem veškerého spotřebního materiálu do tiskáren. Nabízíme tonery, cartridge, papíry do tiskáren a to od všech značek (HP, Canon, Epson, Samsung atp. Pomůžeme Vám i s opravou PC a prodejem dalších komponentů k PC.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.