• Detail firmy

GREEN MATERIAL HANDLING CZ, s.r.o.

Základní popis

Prodej, servis, manipulační techniky - vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky MITSUBISHI.

Adresa

Hulínská 2383/3
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25059203

Výrobky, činnosti

Manipulační technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 326 118
E-mail: sales@mitforklift.cz
WWW: www.mitforklift.cz

Kontaktní osoba

Ing- Vladimír Baďura - Jednatel

Ing. Jiří Hanák - Jednatel

Další firmy v oboru

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

JAKOS KABINY, s.r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.