• Detail firmy

GREEN LIGHT LED s.r.o.

Základní popis

Internetový obchod, ve kterém prodáváme úsporné LED žárovky E27, E14, G9, GU10, G4, MR16, LED pásky, LED halogeny a venkovní svítidla. Nabízíme osvětlení LED pro mořská akvária a LED osvětlení pro rostliny

Adresa

Ryjice 67
403 31 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28743270
DIČ:  CZ28743270

Výrobky, činnosti

On-line prodej svítidel a osvětlení.

Internetový obchod, ve kterém prodáváme úsporné LED žárovky E27, E14, G9, GU10, G4, MR16, LED pásky, LED halogeny a venkovní svítidla. Nabízíme osvětl

Kontaktní osoba

Jiří Havlice - Majitel

Mobil: +420 606 645 203
E-mail: greenlightled@seznam.cz
WWW: www.paskyled.cz
Další firmy v oboru

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Pavel Dittrich

Zajišťujeme osvětlení a ozvučení různých kulturních, sportovních a propagačních akcí, diskoték, školení a dětských dnů. Zabýváme se kompletní pořadatelskou činností. Kontaktujte nás a my zajistíme Vaši akci. Nabízíme ozvučení do 1,2 kW.

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.