• Detail firmy

Green Interiors, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme odborné zahradnické služby na vysoké úrovni a odbornosti. Poskytujeme prodej nebo bezplatný pronájem rostlin do vašich interierů s konečnou realizací a následnou údržbou. Dále nabízíme květinové dekorace a vazbu květin.

Adresa

Stachova 103/7
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25705873

Výrobky, činnosti

pronájem rostlin do vašich interierů

Nabízíme odborné zahradnické služby na vysoké úrovni a odbornosti. Poskytujeme prodej nebo bezplatný pronájem rostlin do vašich interierů

Kontaktní osoba

Erzsébet Davídková - Majitel

Mobil: +420 739 211 333
E-mail: erzikad@volny.cz
WWW: www.greeninteriorssro.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KVĚTINY FLOWERY

Zabýváme se výrobou květinových dekorací - aranžmá. Realizujeme svatební kytice, smuteční květiny, květinové dary a zdobíme interiéry. Nabízíme řezané, exotické či pokojové květiny, sušené dekorace.

KVĚTINY KAPROVKA

Zajišťujeme kvalitní květinový servis. Specializujeme se na kompletní realizaci květinové výzdoby pro různé společenské akce - narozeniny, svatby, ale i pohřby. Dodáváme dárkové kytice, suchou vazbu a kytice z řezaných květin.

Miroslava Špačková - VAZANIKVETIN.CZ

Zabýváme se květinovou výzdobou a tvorbou aranžmá a dekorací. Připravujeme svatební květinovou výzdobu, výzdobu kanceláří i společenských prostor. K prodeji nabízíme řezané květiny, uvázané kytice nebo hrnkové květiny. V nabídce máme i sezónní květinové vazby a zajistíme také rozvoz květin po Praze. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.