• Detail firmy

Gratzer Pavel

Základní popis

Zabýváme se vývojem software na zakázku. Nabízíme programy pro sklad, prodej i evidenci majetku firmy. Software vyvíjíme podle potřeb našich klientů na míru. Dodáváme skladové systémy, pokladní systémy, programy pro inventarizace majetku a skladových zásob.

Adresa

Měchenická 2566/30
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63007444
DIČ:  CZ7403215336
  • Služby

Výrobky, činnosti

Majetek

Nabízíme software pro evidenci majetku a výpočet daňových a účetních odpisů, technického zhodnocení, vedlejších nákladů. Program nabízí další možnosti, jako modul inventura a další speciální funkce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 259 007
E-mail: pavelg@nextra.cz

Kontaktní osoba

Pavel Gratzer - Majitel

Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.