• Detail firmy

Gratcl, s.r.o.

Základní popis

Výrobní program firmy je zaměřen hlavně na montáž ÚT, ZTI a plynoinstalací v obytných i účelových objektech. Montáž provádíme z PPR, RPE, KG, HT, plastů, mědi, kovů.

Adresa

Příční 137
664 63 Žabčice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26907038

Výrobky, činnosti

Firmy je zaměřen hlavně na montáž ÚT, ZTI

Výrobní program firmy je zaměřen hlavně na montáž ÚT, ZTI a plynoinstalací v obytných i účelových objektech. Montáž provádíme z PPR, RPE, KG, HT.

Kontaktní údaje

Fax: +420 547 234 458
E-mail: gratcl@gratcl.cz
WWW: www.gratcl.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Gratcl - Majitel

Mobil: +420 775 642 277
E-mail: zdenekgrat@seznam.cz
Další firmy v oboru

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.