• Detail firmy

GRAPHITE STUDIO s.r.o.

Základní popis

Kreativní grafické studio.

Adresa

Vinařská 418/4
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24210595
DIČ:  CZ24210595

Výrobky, činnosti

Kreativní grafické studio

Grafické studio a reklamní agentura zaměřená na tvorbu firemního vizuálního a komunikačního stylu. Navrhujeme loga a vizuální design na nejvyšší úrovni - pro firmy, produkty, marketingové kampaně. Zvládáme malé i velké projekty.

Kontaktní údaje

E-mail: info@graphitestudio.cz
WWW: www.graphitestudio.cz

Kontaktní osoba

Buble Tomáš

Mobil: +420 233 377 788
E-mail: info@graphitestudio.cz
Další firmy v oboru

MOTOR, s.r.o.

Studio grafického designu se specializací na tvorbu log a řešení firemní identity. Naším hlavním zaměřením je design - obalový design, výroční zprávy, layout časopisů, lokalizace písem a corporate design. Sídlíme v Praze.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.