• Detail firmy

Graphic Art s.r.o.

Základní popis

Vytiskneme Vám: plakáty, billboardy, samolepící fólie, samolepky, POS poutače, grafiku na reklamní stojany či transparenty (bannery), grafiku na auta, okenní a podlahovou grafiku.

Adresa

Baarova 29
783 35 Chomoutov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28644417
DIČ:  CZ28644417

Výrobky, činnosti

Reklama, tisk a marketing

plakáty, billboardy, samolepící fólie, samolepky, POS poutače, grafiku na reklamní stojany či transparenty (bannery), grafiku na auta,...

Kontaktní údaje

E-mail: reklama@reklamaolomouc.cz
WWW: reklamaolomouc.cz

Kontaktní osoba

Petr Dřízhal - Jednatel

Telefon: 608 719 111
E-mail: reklama@reklamaolomouc.cz
Další firmy v oboru

P. S. EMBROIDERY s. r. o.

Zabýváme se výrobou reklamních a klubových šál ve standardních i atypických rozměrech. Dodáváme pletené žakárové šály, pletené šály, tištěné šály, minišály, reklamní a klubové šály i bezešvé šály pro sublimační potisk. Nabízíme strojní vyšívání nejrůznějších nášivek i výrobu vlajek.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

Ganymed - Zahrádka Lubomír

Naše vinotéka nabízí pestrý výběr kvalitních přívlastkových a archivních vín z celého světa. Sortiment vinotéky doplňují i vína oceněna na prestižních výstavách, nejen u nás, ale i v zahraničí. Prodáváme vína lahvová i sudová, spolupracujeme pouze s ověřenými partnery. V naší nabídce naleznete rovněž dárková balení vín. Kromě prodeje vína pořádáme také degustace vína s výkladem. Těšíme se na vás!