• Detail firmy

Granton s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se obchodním a manažerským poradenstvím. Dodáváme lidské zdroje do projektů v oblasti telekomunikací či bankovnictví a financí.

Adresa

V Pachmance 540
164 00 Praha 6 - Nebušice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24211427
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Obchodní a manažerské poradenství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 903 098
E-mail: jan.kuba@granton.cz
E-mail: info@granton.cz
WWW: www.granton.cz

Kontaktní osoba

Ing. JAN KUBA - Jednatel

Mobil: +420 724 903 098
Další firmy v oboru

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.