• Detail firmy

Grand Media s.r.o.

Základní popis

Tvorba internetových obchodů, www stránek, seo optimalizace pro vyhledávače. Postaráme se o váš e-shop i o veškerou potřebnou reklamu tak, abyste byli

Adresa

U Elektry 650/1
198 00 Praha 9 - Hloubětín

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24284637

Výrobky, činnosti

grafické práce, webhosting.

Tvorba internetových obchodů, www stránek, seo optimalizace pro vyhledávače. Postaráme se o váš e-shop i o veškerou potřebnou reklamu tak, abyste byli na internetu úspěšní. Databáze firem, direct mailing, PPC reklama, webhosting, grafické práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 308 871
E-mail: info@grandweb.cz
WWW: www.grandweb.cz

Kontaktní osoba

Radek Witkovský - Jednatel

Mobil: +420 778 066 388
Další firmy v oboru

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.

atelier G design s.r.o.

Jsme designový ateliér, který realizuje reklamní grafiku a poskytuje grafické služby na zakázku dle přání zákazníka. Nabízíme vytvoření designu do architektury, světelných reklam, malonákladového i velkoplošného tisku, orientačních systémů, reklamních kampaní, veletrhů a výstav, designových prací v exteriéru i interiéru a výškové práce. Ukázku naleznete na našich webových stránkách.