• Detail firmy

Grand Gourmet, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost na základě skutečných znalostí, schopností a zkušeností nabízíme ojedinělou a mimořádnou selekci ušlechtilých destilátů, vín a vinných specialit.

Adresa

Jánský vršek 350/2
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27934055
DIČ:  CZ27934055
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Specializovaný dovoz ušlechtilých destilátů

- chcete darovat svým klientům luxusní dárek. Kontaktujte nás a vyberte si z naší exkluzivní nabídky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 455 322
E-mail: grandgourmet@email.cz
WWW: www.grandgourmet.cz

Kontaktní osoba

Marek Lopko - Ředitel

Mobil: +420 739 455 322
Další firmy v oboru

VÍNO WINE spol. s r.o.

Naše vinotéka v centru Prahy nabízí široký sortiment vín. Prodáváme vína jak lahvová, tak i stáčená sudová. V nabídce máme vína jakostní, přívlastková a ledová, a to známých i méně známých odrůd, z nichž mnoha získala ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích. Přijďte i vy ochutnat skvělé víno, ke kterému Vám připravíme vhodné studené delikatesy. Těšíme se na Vaší návštěvu!

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.