• Detail firmy

GRAM OLEŠNÁ s.r.o.

Základní popis

E-mail marketing slouží k udržení vztahů se stávajícími zákazníky a k oslovení nových zájemců o vaše produkty a služby. Výhodou je možnost přesně zacílit na konkrétní skupiny zákazníků. To vše rychle a efektivně!

Adresa

Horní Krupá 117
580 01 Horní Krupá

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64256898

Výrobky, činnosti

Marketingové služby

Kontaktní údaje

E-mail: info@championsmail.cz
WWW: www.championsmail.cz

Kontaktní osoba

Vladimir Znamenskiy - Jednatel

Mobil: 724 878 641

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MIKO KENNEL s.r.o.

Realizujeme jízdy se psím spřežením pro jednotlivce i kolektivy. Pořádáme teambuildingové akce pro firmy a programy pro děti ve společnosti psího spřežení. Zážitkové jízdy, musherská škola.

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.