• Detail firmy

GRAL - elektromotory s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej. Prodej a opravy elektromotorů, převodovek SITI a Bonfiglioli.

Adresa

Vlčice 807/67
789 83 Loštice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27827704
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej.

Prodej a opravy elektromotorů, převodovek SITI a Bonfiglioli. Prodej smaltových měděných drátů, drážkových izolací a ložisek. Zajišťujeme technický servis a rozvoz zboží.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ag-elektromotory.cz
WWW: www.elektromotory-gral.cz

Kontaktní osoba

ALICE GRÉZLOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 603 839 267

Jan Grézl

Mobil: +420 604 711 521
Další firmy v oboru

KVELB s.r.o.

Elektrické pohony Siemens – elektromotory, elektropřevodovky, frekvenční měniče, softstartéry, hřídelové spojky a komponenty pro automatizaci. Úpravy a opravy motorů a převodovek. Certifikace ISO9001:2000, Solution Partner Siemens a SERCO.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.