• Detail firmy

Grafické a Tiskové Studio L + L s.r.o.

Základní popis

Děláme tisk, ofsetový a velkoplošný tisk, razítka prodat, colop, vizitky, polepy aut, kamionů, sítotisk, tampon tisk, laminace, skenování.

Adresa

Kyjovice 152
747 68 Kyjovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03073025

Výrobky, činnosti

Velkoplošný tisk

Kontaktní údaje

E-mail: info@tiskostrava.cz
WWW: www.tiskostrava.cz/o-firme/

Kontaktní osoba

Lukáš Lichý - Jednatel

Mobil: +420 604 815 591

Pobočky

Grafické a tiskové studio L+L
Jiráskovo náměstí 1439/4
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

Jiří Pustina TISKSERVIS

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti ofsetového i digitálního tisku a knihařského zpracování včetně nafocení a grafické přípravy. Tiskneme na tiskovém stroji formátu B2 - KBA Rapida 75 se scenovacím denzitometrem. Knihařské zpracování provádíme na skládacím stroji Shoe a lepičce Horizont. V oblasti tisku máme letité zkušenosti, naši kvalifikovaní zaměstnanci Vám zaručí tisk v nejvyšší kvalitě.