• Detail firmy

GRAFFIS STUDIO s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na fotografické a tiskové služby, DTP a velkoformátový tisk. Vyrábíme průkazové a velkoplošné fotografie.

Adresa

Jugoslávských partyzánů 6
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27415066
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

KOPÍROVÁNÍ/TISK

Plátno,kalendáře,trika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 332 755
E-mail: info@graffis.cz
WWW: www.graffis.cz

Kontaktní osoba

Michaela Sekerová - Jednatel

Jaroslav Sekera - Jednatel

Další firmy v oboru

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

BÄR, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou audiovizuálních, dokumentárních, dabingových, prezentačních a výukových pořadů v profesionálně zařízeném studiu.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.