• Detail firmy

Gradual Economy, s.r.o.

Základní popis

Vedení účetnictví, zpracování mezd, daňových přiznání a podkladů pro dotace z EU. Poskytování poradenství a zajišťování úvěrů.

Adresa

17. listopadu 1790/5
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27812243

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Vedení účetnictví, zpracování mezd, daňových přiznání a podkladů pro dotace z EU. Poskytování poradenství a zajišťování úvěrů.

Kontaktní údaje

E-mail: gradualeconomy@seznam.cz

Kontaktní osoba

Monika Gavlasová - Jednatel

Mobil: +420 737 060 200
E-mail: gradualeconomy@seznam.cz
WWW: www.gradualeconomy.cz
Další firmy v oboru

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.