• Detail firmy

GRAC, spol. s r.o.

Základní popis

Prodej plátkového zlata a materiálů pro umělecké pozlacování.

Adresa

Petrovice č.40
342 01 Petrovice u Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45309671

Výrobky, činnosti

Plátkové zlato

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 588 327
Mobil: +420 723 725 440
Fax: +420 376 588 056
E-mail: info@grac.cz
WWW: www.grac.cz

Kontaktní osoba

JAROSLAV PANGRÁC - Jednatel

ALENA PANGRÁCOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

Ing. Gabriela Šedá

Již 30 let se věnujeme výrobě a prodeji šperků z drahých kamenů v zlaceném nebo stříbrném obecném kovu. Šperky vyrábíme ručně a každý náš výrobek je originál, šperky bez kamenů ani stejné série nevyrábíme. Provádíme galvanické lakování a vypalování, díky tomu jsou naše produkty bez niklu a neoxidují (nečernají). Ve stálé nabídce máme zhruba 2000 ks kvalitních šperků.

Milan Pavlík

Zakázková výroba a prodej šperků. V naší nabídce naleznete drahé kameny, přírodní perly, investiční diamanty, máme široký výběr náušnic, prstenů, snubních a zásnubních prstenů, z bílého i žlutého zlata. Nabízíme luxusní briliantové šperky. Zajišťujeme kompletní klenotnický servis, v rámci kterého Váš šperk zkontrolujeme, vyčistíme, vyleštíme nebo upravíme jeho velikost. Přijďte se přesvědčit.