• Detail firmy

GOZ GASTRO, s.r.o.

Základní popis

Prodej vybavení a strojů pro gastronomii. Konvektomaty RETIGO a RATIONAL,kuchyně BERTOS a AMBACH. Dále prodáváme vitríny na zmrzlinu a zákusky FB DeRanieri, zmrzlinové stroje a pastéry COLDELITE,výrobníky ledové tříště a zásobníky na nápoje SENCOTEL.

Adresa

Plotní 332/73
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28302672
DIČ:  CZ28302672

Výrobky, činnosti

Prodej vybavení a strojů pro gastronomii

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 215 495
E-mail: info@gozgastro.cz

Kontaktní osoba

Jan Vrkoč - Jednatel

Mobil: +420 732 727 434
E-mail: vrkoc@gozgastro.cz
Další firmy v oboru

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.