• Detail firmy

Gottardi,spol. s r.o.

Základní popis

Naše společnost se zabývá především individuálním prodejem a dovozem luxusních a exkluzivních automobilů prakticky odkudkoliv z Evropy, USA nebo Spojených Arabských Emirátů. Naše bohaté zkušenosti a zcela individuální přístup splní Vaše představy.

Adresa

Mezibranská 579
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26709309
DIČ:  CZ26709309
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úpravy výkonu a individualizace vozů

- citlivá profesionální individualizace vozů a profesionální zvyšování výkonu motorů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@cardeluxe.cz
WWW: www.cardeluxe.cz

Kontaktní osoba

Veronika Špalková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ Scaffolding s.r.o.

Nabízíme veškeré lešenářské práce. Zajišťujeme montáž fasádního lešení na panelových, rodinných i činžovních domech, vývěsy, věže i prostorové lešení.

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.