• Detail firmy

Gornicky, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost je tradičním dovozcem zahraničních uzenin a sýrů. V sortimentu máme pravé maďarské klobásy, uherské salámy, španělské sušené šunky,

Adresa

Harantova 1359
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26069733

Výrobky, činnosti

Naše společnost je tradičním dovozcem zahraničních

Naše společnost je tradičním dovozcem zahraničních uzenin a sýrů. V sortimentu máme pravé maďarské klobásy, uherské salámy, španělské sušené šunky,

Kontaktní údaje

Telefon: 382 224 122
Telefon: 382 228 720
E-mail: info@gornicky.cz
WWW: www.gornicky.cz

Kontaktní osoba

Leoš Gornický - Jednatel

Ludevít Gornický - Jednatel

Další firmy v oboru

LABORATOŘ PÍSEK

Poskytujeme služby akreditované mikrobiologické a chemické laboratoře. Provádíme chemické a mikrobiologické analýzy potravin, vod, krmiv, kalů, půd, biomasy a dalších. Zajišťujeme svoz vzorků po celém území České republiky.

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.

Jana Dobiášová

Pestrý sortiment přírodní kosmetiky a potravinových doplňků, jako je tělová či vlasová kosmetika, léčivé čaje a další. Nabízíme především produkty od českých výrobců. Prodáváme rovněž dárkové balíčky a koše. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu. Věříme, že si vyberte.