• Detail firmy

GORDON DESIGN, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme poradenství v oblasti interiérů a exteriérů včetně zpracování projektů a realizace.

Adresa

Mezilehlá 326/1
190 00 Praha 9 - Hrdlořezy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27450635
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme poradenství

v oblasti interiérů a exteriérů včetně zpracování projektů a realizace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 854 689
Mobil: +420 774 091 267
E-mail: iva.vitouskova@gordondesign.eu
WWW: www.gordondesign.eu

Kontaktní osoba

Iva Vitoušková - Jednatel

Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!