• Detail firmy

Goodwill Mitrovski s.r.o.

Základní popis

Provoz restaurace. Nabídka cateringových služeb, rozvozu jídla i kompletní přípravy soukromých i firemních akcí. Denní menu rozvážíme na území Starého

Adresa

Veletržní 716/13
603 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29317070

Výrobky, činnosti

Catering

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 248 699
E-mail: restaurant@mitrovski.cz
WWW: www.mitrovski.cz

Kontaktní osoba

Martin Máca - Jednatel

Mobil: +420 607 563 679

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.

LAHŮDKY BRNO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej zboží delikatesního zaměření. Naše zboží je čerstvé a vybírat můžete z chlebíčků, obložených mís, salátů, zákusků a jiných lahůdek, které můžete využít jako pohoštění pro hosty, různé firemní večírky a akce, svatby a jiné významné životní události. Nabízíme rozvoz lahůdek po Brně a okolí. Při objednávce nad 1000 Kč je rozvoz po Brně ZDARMA.

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .