• Detail firmy

GoodShape, s.r.o.

Základní popis

Kreativní studio pro webdesign, internet a nová média. Poskytujeme profesionální a originální webdesign (tvorba www stránek), animace, multimédia a vývoj aplikací. SEO - Optimalizace pro vyhledávače, analýzy, firemní prezentace, e-shopy, minisites.

Adresa

Malá Štěpánská 1932/3
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27897095

Výrobky, činnosti

Kreativní studio pro webdesign,

internet a nová média. Poskytujeme profesionální a originální webdesign (tvorba www stránek), animace, multimédia a vývoj aplikací.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 751 231
E-mail: info@goodshape.cz
WWW: www.goodshape.cz

Kontaktní osoba

Petr Kopáč - Jednatel

Lukáš Vojíř - Jednatel

Další firmy v oboru

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.