• Detail firmy

Good Service

Základní popis

Nabízíme kompletní servis spojený se zajištěním svatby či jiných oslav, půjčování atraktivních dopravních prostředků jako je např. limuzína, letadlo.. Vyslovte své přání, my vám je splníme. Vše pro Vaše štěstí.

Adresa

náměstí Osvoboditelů 69/5A
153 00 Praha 5 - Radotín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28462289
DIČ:  28462289
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní svatební servis

Kontaktní údaje

E-mail: info@twinpeaksreality.cz
WWW: www.goodservice.cz

Kontaktní osoba

Iveta Drozenová

Mobil: +420 724 136 062

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

Pražská Ledárna

Zabýváme se výrobou, prodejem a rozvozem kostkového ledu a ledové tříště. Led dodáváme také v termoboxech, které je možné si pronajmout, stejně jako mrazák. Praha a okolí.

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.