• Detail firmy

GOOD FOODS Dobrá jídla, s.r.o.

Základní popis

Bezkonkurenční nabídka více než 70 druhů zdravých bezlepkových jídel bez konzervantů. Hlavní jídla, polévky, vegetariánské a veganské jídla.

Adresa

Na Parkáně 1495
266 01 Beroun - Město

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  04077601
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

potraviny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 985 898
E-mail: info@good-foods.cz
WWW: www.good-foods.cz

Kontaktní osoba

David Minařík - Jednatel

Michal Kutzendörfer - Jednatel

Další firmy v oboru

MASO VELEŇ s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem vysoce kvalitního chlazeného masa. Na územní hlavního města Prahy a Středočeského kraje zajišťujeme také rozvoz chlazeného masa ve vozech s hygienickými chladícími boxy. V naší nabídce naleznete kuřecí, krůtí, hovězí, vepřové maso, chlazené i mražené kachny, kuřecí droby, uzeniny, ryby, uzené makrely, sýry a mnoho dalšího. Maso dodáváme jen od prověřených producentů.

Libor Matys

Již osmým rokem se zabýváme maloobchodním prodejem cukrovinek a dárků. Nabízíme ořechové, čajové či bonbónové kytky, sušené ovoce, ořechové koše, bonbónové a další.

Alena Kirpalová

Naše vlastní cukrářská výroba je zaměřena především na restaurace a hotely. Zajišťujeme rovněž studenou kuchyni banketového typu. Nabízíme široký výběr špičkových dortů, zákusků, minidezertů, kynutých koláčů, pečiva, chlebíčků apod. Vyrábíme na zakázku, podle původních receptur. Majitelka cukrárny, Alena Kirpalová, získala mnoho ocenění, a to nejen doma, ale i v zahraničí.