• Detail firmy

GOLIAS AGENCY s.r.o.

Základní popis

Z naší nabídky venkovní reklamy si můžete vybrat reklamní plochu v Brně v lokalitě: * MAKRO * OLYMPIA * TESCO (u hlavního nádraží) * TESCO (v Králově Poli) Dále nabízíme vyhlídkové lety horkovzdušnými balóny.

Adresa

Kabátníkova 2
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ: 
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklamní tabule

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 777 767
Mobil: +420 603 424 890
E-mail: pcervinka@goliasagency.cz
WWW: www.goliasagency.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Svoboda - Jednatel

Petr Červinka - Jednatel

Mobil: +420 605 777 787
E-mail: petrc@cs-compex.cz

Pobočky

CS COMPEX Consulting, spol. s r.o.
Kabátníkova 2
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
RE/MAX Pro
Štefánikova 35
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

E&P 4you s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti propagace Vašich výrobků či služeb. Zaměřujeme se především na ochutnávky, road show, public relations a eventy. Můžeme se také pochlubit vlastní databází hostesek, které poskytujeme na všechny akce. Zaručujeme se individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snažíme se pomoci s dosažením cíle – k úspěchu.

Elena Ptáčková - Bohemia Agency

Provozujeme jednu z největších profesionálních modelingových a produkčních agentur v ČR. Zastupujeme modelky a modely u nás i v zahraničí. Zajišťujeme akce na klíč včetně hostesek se znalostí cizích jazyků, moderátorů, herců, fotografů, stylistů a vizážistů, rovněž dětí pro reklamy a fotografování. Realizujeme módní přehlídky. Podílíme se na charitativních projektech a akcích pro postižené děti.