• Detail firmy

GOLIAS AGENCY s.r.o.

Základní popis

Z naší nabídky venkovní reklamy si můžete vybrat reklamní plochu v Brně v lokalitě: * MAKRO * OLYMPIA * TESCO (u hlavního nádraží) * TESCO (v Králově Poli) Dále nabízíme vyhlídkové lety horkovzdušnými balóny.

Adresa

Kabátníkova 2
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ: 
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklamní tabule

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 777 767
Mobil: +420 603 424 890
E-mail: pcervinka@goliasagency.cz
WWW: www.goliasagency.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Svoboda - Jednatel

Petr Červinka - Jednatel

Mobil: +420 605 777 787
E-mail: petrc@cs-compex.cz

Pobočky

CS COMPEX Consulting, spol. s r.o.
Kabátníkova 2
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
RE/MAX Pro
Štefánikova 35
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme komplexní marketingové služby v reklamě. Zaměřujeme se na plánování strategie budování firmy, obchodní značky a obchodního týmu, vytváření kreativní strategie pro firmy, kompletní produkční činnost v reklamě, plánování mediální strategie firmy, tvorbu online prezentace firmy, přípravu a realizace eventů pro firmy a mnoho dalšího. Poskytujeme poradenství v obchodu, marketingu a reklamy.

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.