• Detail firmy

Golfový klub Nová Amerika

Základní popis

Nová Amerika nabízí pro kongresy a školení několik místností s kapacitou až 200 osob. Všechny jsou vybaveny moderní technikou, potřebnou pro úspěšné splnění Vašich cílů.

Adresa

Zaloňov 45
551 01 Zaloňov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26986621
  • Služby

Výrobky, činnosti

kongresy a školení

Nová Amerika nabízí pro kongresy a školení několik místností s kapacitou až 200 osob. Všechny jsou vybaveny moderní technikou.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 694 587
E-mail: info@novagolf.cz
WWW: www.novagolf.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Patrik Lamka

Nabízíme kompletní sortiment pražírny kávy. Dodáváme kávu Arabica, Robusta a různé kávové směsi. Provozujeme bar No.1 a zabezpečujeme řízené a neřízené degustace rumu. Zajišťujeme prodej indické, kolumbijské, brazilské, peruánské, mexické kávy apod.

Josef Simon - Pneuservis

Náš pneuservis a autoservis v Drhovicích zajišťuje přezutí a vyvážení kol, lepení duší, prodej pneumatik, výměny výfuků, olejů a filtrů, kontrolu a opravy řízení a brzd, geometrii, přípravu na STK, měření emisí aj. Nabízíme rovněž ubytování v penzionu s 9-ti apartmány. K dispozici je zahrada a parkování v objektu. V blízkosti penzionu je mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit.

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Nabízíme ubytování, sportovní vyžití, wellness a kongresové služby v hotelu Sportcentrum, který se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem. Poskytujeme slevy pro studenty, seniory a BENEFIT programy.