• Detail firmy

GOLDSILVER s.r.o

Základní popis

Zajistíme pro Vás: odhalování odposlechu, kamerové systémy, rušičky mikrofonů a GSM, štenice, videoštěnice, radiomikrofony, minikamery, kamery, odposlech. Provádíme prověrky bytů, kanceláří, vozidel, prověrky počítačů a PC sítí proti odposlechu

Adresa

Velenovského 3261/2
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27865070

Výrobky, činnosti

Zajistíme pro Vás: odhalování odposlechu,

Zajistíme pro Vás: odhalování odposlechu, kamerové systémy, rušičky mikrofonů a GSM, štenice, videoštěnice, radiomikrofony, minikamery, kamery, odposl

Kontaktní osoba

Pavel Maletinský - Majitel

Mobil: +420 777 112 130
Další firmy v oboru

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.