• Detail firmy

GOLDFINGER porcelán, v.o.s.

Základní popis

Navrhujeme a vyrábíme keramické a porcelánové stolní nádobí, jídelní servisy pro domácnosti, hotely a restaurační provozy nebo kavárny. Vytváříme vlastní design, věnujeme se malosériové a zakázkové výrobě, vyrábíme repliky kubistické keramiky.

Adresa

Štursova 34
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25395335
DIČ:  CZ25395335
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Moderní porcelán

Navrhujeme a vyrábíme moderní porcelán. Navrhujeme vlastní moderní design porcelánu, vyrábíme také podle dodaných návrhů a na zakázku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 261 581
Mobil: +420 606 730 077
E-mail: jiri.hlusicka@email.cz
WWW: www.goldfinger-porcelan.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hlušička - Jednatel

Další firmy v oboru

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.

Výroba skla - František Novák

Zabýváme se výrobou uměleckého skla. V malé huti vyrábíme repliky historického skla z období 2. - 18. století, např. sklenice na víno, poháry, karafy, lesní sklo, křišťálové i římské sklo. Naleznete nás v Dobroníně v okrese Jihlava, dodáváme však zákazníkům z tuzemska i zahraničí.