• Detail firmy

GOLDEN GATE CZ a.s.

Základní popis

Společnost se specializujeme na profesionální a individuální poradenství výhradně v oblasti investičního zlata a stříbra. Rovněž zajišťujeme zpětný odkup drahých kovů. Nákupem u společnosti získává především kompletní profesionální servis.

Adresa

Holubova 2517/4
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24839540
DIČ:  CZ24839540
Rok založení:  2011
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- kompletní servis a poradenství, včetně vzdělávacích seminářů v oblasti investičního zlata a stříbra, zpětný odkup drahých kovů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 554 836
Mobil: +420 776 448 853
E-mail: info@goldengate.cz
WWW: www.goldengate.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Brůna - Předseda představenstva

Pavel Kupka - Člen představenstva

Jan Kubr - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.