• Detail firmy

Gold Way Czech a.s.

Základní popis

Internetový obchod nabízí krásné a kvalitní zboží: šperky (jako jsou náramky, řetízky, náušnice, přívěsky, prsteny, soupravy) a značkové hodinky.

Adresa

Meziříčská 2868
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28644590
DIČ:  CZ28644590

Výrobky, činnosti

E-shop – šperky, hodinky

Kontaktní údaje

E-mail: katalog@gwprofit.eu
WWW: www.gwprofit.eu

Kontaktní osoba

Hana Janoušková

Mobil: +420 775 776 674
E-mail: katalog@gwprofit.eu
Další firmy v oboru

HANZA PŘEMYSL

Specializujeme se na ruční rytí, porývání a zdobení kovů, šperků, zbraní, hudebních nástrojů a dárkových předmětů. Provádíme fasování - zasazování drahých kamenů. Vyrábíme rovněž originální šperky dle vlastních návrhů.

Ing. Gabriela Šedá

Již 30 let se věnujeme výrobě a prodeji šperků z drahých kamenů v zlaceném nebo stříbrném obecném kovu. Šperky vyrábíme ručně a každý náš výrobek je originál, šperky bez kamenů ani stejné série nevyrábíme. Provádíme galvanické lakování a vypalování, díky tomu jsou naše produkty bez niklu a neoxidují (nečernají). Ve stálé nabídce máme zhruba 2000 ks kvalitních šperků.

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.