• Detail firmy

GOLD PROJEKT s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby personální agentury v oblasti personálního leasingu (dočasná výpomoc na zajištění pracovníků). Nábor pracovníků provádíme po celé ČR, ale i ve východních státech.

Adresa

Malkovského 592
199 00 Praha 9 - Letňany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24233587
DIČ:  CZ24233587
  • Služby

Výrobky, činnosti

Personální leasing

Zabýváme se personálním leasingem. Personální leasing nabízím firmám mnoho výhod a snižuje právní, daňová a investiční rizika.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 095 850
E-mail: info@goldprojekt.cz
WWW: www.goldprojekt.cz

Kontaktní osoba

Marek Današ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.

EDUCA INTERNATIONAL , o.p.s.

Zaměřujeme se na vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů, kvalifikaci a rekvalifikaci pracovníků, odborné stáže pro studenty či pořádání odborných kurzů. Nabízíme zprostředkování stáží pro vysokoškolské studenty a absolventy. Především se zaměřujeme na stáže Erasmus+ či Leonardo da Vinci. Rovněž zajistíme pojištění mobility studentů.