• Detail firmy

GOLD CAR SERVIS, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme nové i ojeté automobily Škoda. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, leasing, protiúčty. Provádíme mechanické, klempířské a lakýrnické práce. Autopůjčovna, odtahová služba, montáže doplňků a zabezpečovacího zařízení, ruční mytí.

Adresa

Bohdalecká 1416/12
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČO:  49451022
DIČ:  CZ49451022
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  83
Roční obrat:  400000000
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis vozů ŠKODA
Autoservis
Prodej vozů ŠKODA

Kontaktní údaje

Telefon: +420 225 354 200
Fax: +420 225 354 255
E-mail: goldcar@goldcar.cz
WWW: www.goldcar.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Vráb - Jednatel

Telefon: +420 225 354 234

Petr Zárožeň

Další firmy v oboru

Handy Trade s.r.o.

Specializujeme se na tradiční textilní výrobu. Výrobní program společnosti zahrnuje především náročnější typy výroby například potahy na sedadla do osobních a dodávkových automobilů, potahy na dětské kočárky, kompletní dětské autosedačky a babyvaky, textilní hračky a polštářky, potahy na ateliérová osvětlovací tělesa. Poskytujeme náhradní plnění.

TOP BATTERY, s.r.o.

Naše společnost se zabývá internetovým prodejem všech typů baterií a akumulátorů, nabíječek a dalšího sortimentu. Zboží zasíláme po celém ČR a SR. Na našem e-shopu naleznete v nabídce motobaterie, baterie do mobilů, notebooků, fotoaparátů, videokamer, spotřební baterie, záložní akumulátory a příslušenství k akumulátorům. Navštivte náš e-shop a vyberte si to, co potřebujete.

E1 Car Tronic s.r.o.

Jsme autoservis, který nabízí komplexní služby na opravu auta. V našem autoservisu pracujeme jen s tou nejlepší technikou, kterou autoservis jen může mít. Obrátit se na nás můžete ve všech okolnostech. Zajistíme Vám vše od plnění a čištění klimatizace, přes výměnu, úschovu a likvidaci pneumatik, až k výměně čelních skel, seřízení geometrie a dalších. Náš autoservis na Praze 10 je tu pro Vás.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

LUTOMA, s. r. o.
Po nasbíraných zkušenostech jsme prodloužili spolupráci i na další období a můžeme ji vřele doporučit. Práce s portálem je jednoduchá, přehledná se zpětnou vazbou statistik.

Milan Hartwich
obchodní manažer

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.